Ida Elina ja Tuuleviiul 28.08. kell 18.00 Tallinnas Metodisti kirikus

Ida Elina MetodistisMuusika Aida sõbrad Ida Elina ja Tuuleviiul annavad ühise kontserdi Tallinnas Metodisti kirikus 28. augustil kell 18.00. Kavas lood Ida Elina viimaselt plaadilt “Songs of Freedom” ja ühislood Tuuleviiuliga.

Ida Elina
Ida Elina on Soome 26-aastane laulja-helilooja ja noorema põlvkonna kandlemängija. Tema mäng, põimununa väljendusrikka ja võimsa lauluga, on esitus, mida lihtsalt ei ole varem kuuldud. Ta on maininud oma mõjutajate ja eeskujudena pop-legende Michael Jacksonit ja Whitney Houstonit, samuti gospel-tähte Kirk Franklinit.
Ida Elina debüütalbum “Songs of Freedom” ilmus 2012 aastal.
Ida Elina puhul on tegemist Soome esimese pop-jazz kandlemängijaga, kes on lõpetanud Sibelius-Akadeemia muusikamagistri kraadiga 2012 aastal. Ta on 2011 aasta maikuus Helsingis toimunud I rahvusvahelise Kandlekonkursi võitja.

Tuuleviiul
Viiuldajate ansambel “Tuuleviiul” tuli kokku Vanalinna Hariduskolleegiumi Muusikakoolis 2010. aastal. Hetkel mängib ansamblis 30 last vanuses 5-19. Enamus lapsi on alustanud pillimängu õppimist väga varakult – nelja-, viie- või kuueaastaselt. Lapsed mängivad meelsasti nii klassikalist- kui ka pärimusmuusikat. Esinemas on käidud XI Noorte Laulu- ja Tantsupeol, Vanalinna Päevadel, Viru Folgil, Kihnu Viiulifestivalil, Mardilaadal ja Märjamaa Folgil. Käesoleva aasta tähtsamad esinemised on Soomes Sommelo Festivalil ja Viljandi Folgil.

Kavas:
Trad.: Kaipaava
Something to make your day
Only You
He loves me
Believe
How sweet is the love
People get ready
Carry me
Tyhjä
Take me as I am
Song of Freedom
Tuuleviiul & Ida Elina:
Labajalg
Trad./Värttinä: Kylä vuotti uutta kuuta:
Good News

Toetuskaardid 1 tund enne algust kohapeal 7.-
Õpilastele 4.-
Alla 10 aastased koos vanematega tasuta

Vaata ka:
http://idaelina.com/english.php
http://tuuleviiul.tumblr.com/
http://www.youtube.com/watch?v=5N8ITa8omt4

Täname abilisi ja toetajaid: Aive Sarapuu, Liina ja Ove Sander, Kristi Sügis, Artur ja Kaire Raidmets, Kristi Alas, Jaak Johanson, Joel Sarv, Eivin Toodo.